Üniversite

WhatsApp Bilgi
ÜCRETSİZ İNGİLİZCE
Konuşma Garantili Eğitim

Öğrenme Garantili Üniversite İngilizcesi

Yıllardır süregelen, tekrar üzerine tekrarlarla dolu İngilizce öğrenme sürecinin sizi yorduğunu biliyoruz. Bu nedenle, Just English olarak, eğitimdeki bu monoton döngüyü kırıp, dil öğreniminde gerçek bir devrim yaratma zamanının geldiğine inanıyoruz. İlköğretimden üniversiteye her bir öğrenme aşamasında, sizlere modern, etkili ve ilerlemeye odaklı bir öğrenim deneyimi sunmak için buradayız.

Just English Şirinevler şubemize gelerek, İngilizce öğreniminde fark yaratan Üniversite İngilizce Kursumuz ile tanışın. Biz, dil bilgisi derslerinin ötesine geçerek, öğrencilerimizin gerçek hayatta İngilizceyi etkin kullanmalarını sağlayacak pratik beceriler kazanmalarına yardımcı oluyoruz. Eğitim yaklaşımlarımız, sizlere sadece bir dil öğretmekle kalmayıp, aynı zamanda yaşam boyu öğrenme tutkusunu aşılamayı amaçlıyor.

Şimdi, İngilizce öğreniminde yeni bir sayfa açmak ve dil becerilerinizi gerçekten ileriye taşımak için Just English Şirinevler şubesiyle iletişime geçin. Kendi öğrenme hikayenizde gerçek bir fark yaratmak için, bizimle birlikte bu yolculuğa çıkın. Öğrenme serüveninizde sizi desteklemek ve rehberlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

3 Kur Eğitim Alana, +1 Kur İngilizce Eğitimi
+1 Kur Yan Dil Eğitimi veya Amerika’da Devam Etme Şansı

ABD DEVAM 5S 1330
 • En Yüksek Ders Saati (160 Ders Saatine Varan Bir Kur)
 • Konuşma Garantili Program
 • En İyi Uzman Yerli – Yabancı Kadro
 • Konuşma Sınıfları
 • Ücretsiz Ek Dersler
 • Ücretsiz Bire bir Destek Ders İmkanı
 • Ücretsiz İş İngilizcesi,
 • ABD Just English’te Ek Eğitim Ücreti Ödemeden Kurs Alma İmkanı

Hepsi ve daha fazlası için, hemen bize ulaşın.

Tüm Dil Kurslarında 15 Ocak’a Kadar Geçerli %20 İndirim

20 indirim
 1. Zaman ve para kaybı olmadan İngilizce öğrenmek istiyorsanız Just English Dil Okulları tam size göre.
 2. Türkiye’nin bir numaralı dil okulu olarak, Just English size özel güncel içerikli eğitim programları sunar.
 3. Yerli ve yabancı profesyonel eğitim kadromuzla İngilizceyi kolayca konuşmaya başlayacaksınız.
 4. Konuşma odaklı ve bire bir derslerimizle, İngilizce konuşma becerinizi geliştirecek ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşmaya başlayacaksınız.

Geleceğinizi Şekillendirmeye Hazır Mısınız? Just English Şirinevler Şubesi Sizi Bekliyor!

Just English Şirinevler şubesinin sunduğu benzersiz öğrenme deneyimiyle tanışın ve dil öğrenmenin ötesinde, bir topluluğun parçası olmanın keyfini çıkarın. Dünya çapında profesyonel ağlar kurarak kariyerinizi bir adım önde başlatmaya ne dersiniz?

Just English, binlerce öğrencisinin başarısına şahit oldu; sıra sizde. Geleceğinizi bugünden şekillendirin ve Just English Dil Okulları’nın Şirinevler şubesi ile yarınları gülümseyerek karşılayın. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin ve geleceğinizi bugünden inşa etmeye başlayın.

happy hour 4s 1330

Just English ile Happy Hours! İngilizce Eğitimde Fırsatları Kaçırma!

Üniversiteli Dostlarımız sizlere heyecanla bir haberimiz var!

İngilizce öğrenmek artık bütçenizi sarsmayacak. Just English’in özel olarak düzenlediği “Happy Hours” kampanyası ile uygun fiyatlarla, kaliteyi hissedebileceğiniz bir İngilizce eğitimi sunuyoruz. Bu benzersiz fırsatı değerlendirin, dil öğreniminin tadını çıkarın!

Happy Hours ile Gelen Muhteşem Avantajlar!

 1. Esnek Ders Programı: Ders saatlerimiz tam da sizin için düzenlendi! Üniversite hayatınızı kolaylaştıracak şekilde, en uygun saatlerde İngilizce öğrenin ve zamanınızı akıllıca değerlendirin.
 2. Cüzdan Dostu Eğitim: Kaliteli bir İngilizce eğitimine, öğrenci bütçenizi zorlamadan erişin. Ekonomik fiyatlarla dil becerilerinizi geliştirme fırsatını yakalayın.
 3. Grup Kaydı Fırsatı: Bu kampanyayla, arkadaşlarınızla birlikte kaydolabilir, birlikte öğrenmenin tadını çıkarabilir ve motivasyonunuzu yüksek tutabilirsiniz. Hep birlikte ilerlemenin gücünü keşfedin!
Just English

Eğitim ve Hizmet Kalitesi Tescillenmiş İlk Dil Okulu

Icon
2016 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2015 En İyi

Dil Okulu Ödülü
New York

Icon
2014 Avrupa

Kalite Ödülü
Bosna Hersek

Icon
2014 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2013 En Kaliteli

Dil Okulu Ödülü
New York & London

Neden Just English?

Neden mi Just English? Çünkü biz, sadece en iyisini sunuyoruz: Alanında deneyimli eğitmenler, katılımcıyı merkeze alan dersler ve pratiğe dayalı öğrenme metodolojileri. Ve tüm bunlar, öğrenci dostu fiyatlarla! Just English ile İngilizce öğrenmenin ayrıcalığını yaşayın!

Kontenjanlar Dolmadan Harekete Geçin!

Just English Şirinevler’in sunduğu bu harika fırsatı kaçırmayın! Happy Hours kampanyamıza katılın ve avantajlı fiyatlarla İngilizce öğrenme fırsatını yakalayın. İletişime geçin, yerinizi ayırtın ve arkadaşlarınızla birlikte bu özel deneyimin tadını çıkarın!

Seçeceğiniz O Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Neden mi Just English? Çünkü burada, yüksek standartlarda öğretim ve konforlu ders ortamlarıyla, yabancı dili adeta ana dilinizmiş gibi öğreneceksiniz. Alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenlerimiz hem pedagojik formasyon hem de uluslararası geçerliliği olan sertifikalara sahiptirler.

Just English, sadece nitelikli eğitim kadrosuyla değil, aynı zamanda zengin ders saatleri, çeşitli etkinlikler, online eğitim olanakları ve kaliteli ders materyalleriyle de öne çıkar. Üst üste kazanılan “En Başarılı Dil Okulu”, “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleri başarımızın kanıtıdır.

30 Saat Özel Ders Alana Amerika’da 1 Hafta Eğitim Hediye
60 Saat Özel Ders Alan 1 Seviye Online Eğitim Hediye

abd online hediye

Üniversite İngilizcesi Kursu Nedir?

Bir zamanlar İngilizce bilmenin büyük bir ayrıcalık olduğu günler geride kaldı. Artık, günümüzün rekabetçi dünyasında, bir yabancı dil yetkinliği yeterli olmaktan çıkmış, ikinci hatta üçüncü bir dil bilmek neredeyse bir standart haline gelmiştir. İster iş hayatında ister akademik kariyerinizde olsun, birden fazla yabancı dil bilmek, başarıya ulaşmanın anahtarlarından biri olarak kabul ediliyor.

Bir dilin inceliklerini, nüanslarını kavramanın en etkili yolu, şüphesiz ki o dili anavatanında öğrenmektir. Ancak, bu her zaman mümkün olmayabilir. İşte bu noktada, yabancı bir dili, adeta o dilin konuşulduğu ülkeden bir parçayı kendi ülkenize taşıyacak nitelikte bir dil kursu bulmak büyük önem taşır. İşte tam bu isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik bir eğitim sunan Just English Üniversite İngilizcesi Kursu ile sizleri bekliyor.

Just English Dil Okulları’nda sunulan Üniversite İngilizcesi Kursu, öğrencilere akademik başarıları için gerekli olan kapsamlı İngilizce dil becerilerini kazandırmak amacıyla tasarlanmış bir programdır. Bu program, akademik yazım ve okuma becerilerinden, dinleme ve konuşma pratiğine, sunum tekniklerinden, sınav hazırlık stratejilerine kadar geniş bir yelpazede eğitim içerikleri sunar.