Pre-Intermediate

WhatsApp Bilgi
ÜCRETSİZ İNGİLİZCE
Konuşma Garantili Eğitim

Öğrenme Garantili Pre-Intermediate İngilizce

Avrupa Dilleri Ortak Çerçevesi (CEFR) tarafından tanımlanan B1 seviyesine odaklanan Pre-Intermediate İngilizce kursu, temel İngilizce becerileri üzerine kurulu bir eğitim programıdır. Bu kurs, günlük konuşmalarda akıcı bir şekilde kendini ifade edebilen, basit yazılı metinleri okuyup anlamlandırabilen bireyler için idealdir.

Kurs içeriği, öğrencileri günlük yaşam, iş, eğitim, seyahat, kültür ve teknoloji gibi alanlardaki temel kelimelerle tanıştırır. Gramer eğitimi ise, fiil kipleri, cümle yapıları, bağlaçlar, zarflar ve sıfatlar gibi konuları kapsar. Bu kursu başarıyla tamamladığınız taktirde, İngilizceyi günlük yaşamınızda etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

3 Kur Eğitim Alana, +1 Kur İngilizce Eğitimi
+1 Kur Yan Dil Eğitimi veya Amerika’da Devam Etme Şansı

ABD DEVAM 5S 1330
 • En Yüksek Ders Saati (160 Ders Saatine Varan Bir Kur)
 • Konuşma Garantili Program
 • En İyi Uzman Yerli – Yabancı Kadro
 • Konuşma Sınıfları
 • Ücretsiz Ek Dersler
 • Ücretsiz Bire bir Destek Ders İmkanı
 • Ücretsiz İş İngilizcesi,
 • ABD Just English’te Ek Eğitim Ücreti Ödemeden Kurs Alma İmkanı

Hepsi ve daha fazlası için, hemen bize ulaşın.

Tüm Dil Kurslarında 15 Ocak’a Kadar Geçerli %20 İndirim

20 indirim
 1. Zaman ve para kaybı olmadan İngilizce öğrenmek istiyorsanız Just English Dil Okulları tam size göre.
 2. Türkiye’nin bir numaralı dil okulu olarak, Just English size özel güncel içerikli eğitim programları sunar.
 3. Yerli ve yabancı profesyonel eğitim kadromuzla İngilizceyi kolayca konuşmaya başlayacaksınız.
 4. Konuşma odaklı ve bire bir derslerimizle, İngilizce konuşma becerinizi geliştirecek ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşmaya başlayacaksınız.

Geleceğinizi Şekillendirmeye Hazır Mısınız? Just English Şirinevler Şubesi Sizi Bekliyor!

Just English Şirinevler şubesinin sunduğu benzersiz öğrenme deneyimiyle tanışın ve dil öğrenmenin ötesinde, bir topluluğun parçası olmanın keyfini çıkarın. Dünya çapında profesyonel ağlar kurarak kariyerinizi bir adım önde başlatmaya ne dersiniz?

Just English, binlerce öğrencisinin başarısına şahit oldu; sıra sizde. Geleceğinizi bugünden şekillendirin ve Just English Dil Okulları’nın Şirinevler şubesi ile yarınları gülümseyerek karşılayın. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin ve geleceğinizi bugünden inşa etmeye başlayın.

Üniversite Öğrencilerine Özel %35 İndirim
uni 35 indirim

160 Saatlik Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviye İngilizce Kursu

Pre-Intermediate (Ön Orta) seviyede İngilizce öğrenmek isteyen kursiyerlerimiz için hazırladığımız 160 saatlik bu program, öğrenmeyi maksimize eden küçük sınıf ortamlarında, yani 12-16 kişilik gruplarda sunulmaktadır. Bu şekilde, her bir öğrencimize maksimum derecede bireysel dikkat sağlanmaktadır.

 1. 160 Saat İngilizce Eğitimi
 2. Maksimum 12-16 Kişilik Sınıflar

İngilizce Öğrenimi için Eğlenceli ve ÜCRETSİZ Aktivitelerimiz Var!

Sıradan derslerin dışına çıkarak, İngilizceyi ücretsiz aktivite derslerimizle zevkli bir hale getiriyoruz. Dil öğrenmenin eğlenceli yönlerini ücretsiz aktivite derslerimizle keşfedin ve İngilizcenizi maliyetsiz bir şekilde geliştirin.

 1. Online Eğitim
 2. Konuşma Sınıfı
 3. Sinema Kulübü
 4. Yazma Sınıfı
Just English

Eğitim ve Hizmet Kalitesi Tescillenmiş İlk Dil Okulu

Icon
2016 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2015 En İyi

Dil Okulu Ödülü
New York

Icon
2014 Avrupa

Kalite Ödülü
Bosna Hersek

Icon
2014 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2013 En Kaliteli

Dil Okulu Ödülü
New York & London

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviye İngilizce Kursunun İçeriği Nedir?

Pre-Intermediate seviyesinde eğitim veren Just English Şirinevler şubesinin bu İngilizce kursu, gramer bilginizi derinleştirirken, bu bilgileri gerçek hayatta kullanma şansını elde edeceksiniz. Artık daha karmaşık ve uzun diyalogları anlama ve kurma kapasiteniz artacak, kendinizi daha akıcı bir şekilde ifade etmenin keyfini çıkaracaksınız.

Bu seviyede, dinleme, konuşma ve yazma becerilerinizi pekiştirecek aktivitelerle dil öğrenimi deneyiminiz zenginleşecek, yeni kelimelerle kelime dağarcığınız genişleyecek ve sık yapılan pratiklerle öğrendikleriniz pekişip, dil kullanımınız daha etkin hale gelecektir.

Pre-Intermediate (Ön Orta) Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Pre-Intermediate (Ön Orta) düzeyi İngilizce eğitimini tamamlandığında, İngilizce’de daha geniş bir kelime dağarcığına erişim elde edersiniz ve sadece basit cümleler kurmakla kalmaz, daha zor yapıları da kullanabilir hale gelirsiniz. Bu kurs, telaffuzunuzu geliştirerek ve kelime bilginizi artırarak ifadelerinizi anlaşılır kılar. Ayrıca, İngilizce konuşurken hissettiğiniz çekingenliği yenmenize ve daha güvenli bir dil kullanıcısı olmanıza yardımcı olur.

Seçeceğiniz O Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Neden mi Just English? Çünkü burada, yüksek standartlarda öğretim ve konforlu ders ortamlarıyla, yabancı dili adeta ana dilinizmiş gibi öğreneceksiniz. Alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenlerimiz hem pedagojik formasyon hem de uluslararası geçerliliği olan sertifikalara sahiptirler.

Just English, sadece nitelikli eğitim kadrosuyla değil, aynı zamanda zengin ders saatleri, çeşitli etkinlikler, online eğitim olanakları ve kaliteli ders materyalleriyle de öne çıkar. Üst üste kazanılan “En Başarılı Dil Okulu”, “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleri başarımızın kanıtıdır.

30 Saat Özel Ders Alana Amerika’da 1 Hafta Eğitim Hediye
60 Saat Özel Ders Alan 1 Seviye Online Eğitim Hediye

abd online hediye