ÜCRETSİZ İNGİLİZCE
Konuşma Garantili Eğitim

Öğrenme Garantili Başlangıç Seviye İngilizce

Elementary seviyesinde İngilizce, dil öğreniminin temel taşıdır. Bu evrede, günlük konuşmalarda ihtiyaç duyacağınız anahtar kelime haznesi ve gramerin temelleri üzerinde durulur. Bu seviyeyle, kendinizi tanıtma, sade sorular sorma ve yanıtlama, alışveriş gibi temel ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Elementary seviye İngilizce ile ayrıca saat ve tarih bilgisi, hava durumu gibi günlük konular üzerine konuşabilirsiniz. Dil yolculuğunuzda emin adımlarla ilerlemek için Just English Dil Okulları’nın Şirinevler şubesinde pratik yapın, kelime ezberleyin ve basit yazılar okuyun.

3 Kur Eğitim Alana, +1 Kur İngilizce Eğitimi
+1 Kur Yan Dil Eğitimi veya Amerika’da Devam Etme Şansı

ABD DEVAM 5S 1330
 • En Yüksek Ders Saati (160 Ders Saatine Varan Bir Kur)
 • Konuşma Garantili Program
 • En İyi Uzman Yerli – Yabancı Kadro
 • Konuşma Sınıfları
 • Ücretsiz Ek Dersler
 • Ücretsiz Bire bir Destek Ders İmkanı
 • Ücretsiz İş İngilizcesi,
 • ABD Just English’te Ek Eğitim Ücreti Ödemeden Kurs Alma İmkanı

Hepsi ve daha fazlası için, hemen bize ulaşın.

Tüm Dil Kurslarında 15 Ocak’a Kadar Geçerli %20 İndirim

20 indirim
 1. Zaman ve para kaybı olmadan İngilizce öğrenmek istiyorsanız Just English Dil Okulları tam size göre.
 2. Türkiye’nin bir numaralı dil okulu olarak, Just English size özel güncel içerikli eğitim programları sunar.
 3. Yerli ve yabancı profesyonel eğitim kadromuzla İngilizceyi kolayca konuşmaya başlayacaksınız.
 4. Konuşma odaklı ve bire bir derslerimizle, İngilizce konuşma becerinizi geliştirecek ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşmaya başlayacaksınız.

Geleceğinizi Şekillendirmeye Hazır Mısınız? Just English Şirinevler Şubesi Sizi Bekliyor!

Just English Şirinevler şubesinin sunduğu benzersiz öğrenme deneyimiyle tanışın ve dil öğrenmenin ötesinde, bir topluluğun parçası olmanın keyfini çıkarın. Dünya çapında profesyonel ağlar kurarak kariyerinizi bir adım önde başlatmaya ne dersiniz?

Just English, binlerce öğrencisinin başarısına şahit oldu; sıra sizde. Geleceğinizi bugünden şekillendirin ve Just English Dil Okulları’nın Şirinevler şubesi ile yarınları gülümseyerek karşılayın. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin ve geleceğinizi bugünden inşa etmeye başlayın.

Üniversite Öğrencilerine Özel %35 İndirim
uni 35 indirim

İngilizceyi Keşfedin: Başlangıç Seviyesi için 160 Saatlik Kapsamlı Eğitim

İngilizceye adım atmanız için tasarlanmış bu benzersiz programda, siz değerli öğrencilerimize 160 saat boyunca derinlemesine bir başlangıç seviyesi eğitimi sunuyoruz. Zamandan sıkıntısı olan kursiyerlerimiz düşünülerek, bu eğitimi daha yoğun bir tempoda tamamlama imkanı da sağlıyoruz. İngilizce öğrenme serüveninize en sağlam temellerle Şirinevler dil okulumuzda başlayın.

 1. 160 Saat Başlangıçı Seviyesi İngilizce Eğitimi
 2. Maksimum 12-16 Kişilik Sınıflar

İngilizce Seviyenizi Geliştirmek için ÜCRETSİZ Aktivite Derslerimize Katılın

Sıradan derslerin dışına çıkarak, İngilizceyi ücretsiz aktivite derslerimizle zevkli bir hale getiriyoruz. Dil öğrenmenin eğlenceli yönlerini ücretsiz aktivite derslerimizle keşfedin ve İngilizcenizi maliyetsiz bir şekilde geliştirin.

 1. Online Eğitim
 2. Konuşma Sınıfı
 3. Sinema Kulübü
 4. Yazma Sınıfı
Just English

Eğitim ve Hizmet Kalitesi Tescillenmiş İlk Dil Okulu

Icon
2016 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2015 En İyi

Dil Okulu Ödülü
New York

Icon
2014 Avrupa

Kalite Ödülü
Bosna Hersek

Icon
2014 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2013 En Kaliteli

Dil Okulu Ödülü
New York & London

Elementary (Başlangıç Seviyesi) İçeriği Nedir?

İngilizce ile tanışma süreciniz olarak düşünebileceğiniz Elementary (Başlangıç) seviyesinde, temel gramer yapıları, günlük kullanımda karşılaşacağınız diyaloglar, temel cümle yapıları, okuma ve dinleme alıştırmaları, pratik dil kullanımı ve yazma pratikleri ile dilin temellerini öğrenme şansı bulacaksınız. İngilizceye başlarken kolayca “merhaba” demenin ayrıcalığını yaşayın.

Elementary (Başlangıç Seviyesi) Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Just English’in Genel İngilizce (Elementary) programını tamamladığınızda, gündelik yaşamın içinde sıkça rastladığınız cümle yapılarını, basit konuşmaları ve temel gramer zamanlarını özümsemiş olacaksınız. “Anlıyorum ama konuşamıyorum” dönemi sizin için sona eriyor. Kazandığınız bu yeni özgüven ile konuşmaların içinde aktif bir rol alacak, İngilizceyi anlamakla kalmayıp, severek konuşacaksınız.

Seçeceğiniz O Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Neden mi Just English? Çünkü burada, yüksek standartlarda öğretim ve konforlu ders ortamlarıyla, yabancı dili adeta ana dilinizmiş gibi öğreneceksiniz. Alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenlerimiz hem pedagojik formasyon hem de uluslararası geçerliliği olan sertifikalara sahiptirler.

Just English, sadece nitelikli eğitim kadrosuyla değil, aynı zamanda zengin ders saatleri, çeşitli etkinlikler, online eğitim olanakları ve kaliteli ders materyalleriyle de öne çıkar. Üst üste kazanılan “En Başarılı Dil Okulu”, “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleri başarımızın kanıtıdır.

30 Saat Özel Ders Alana Amerika’da 1 Hafta Eğitim Hediye
60 Saat Özel Ders Alan 1 Seviye Online Eğitim Hediye

abd online hediye

Just English’in Genel İngilizcede Başarı Oranı Nedir?